Samsung Galaxy S20 Spigen Rugged Armor

Klasyczny silikonowy pokrowiec z ciekawym designem.

Poszukujesz pokrowca, który nie będzie wymagał czyszczenia co kilka dni? Spigen Rugged Armor to etui dla Ciebie.

Samsung Galaxy S20 Spigen Rugged Armor

Spigen Rugged Armor to seria przystępnych cenowo pokrowców, które są bardzo uniwersalne. Etui zapewnia odpowiednią wytrzymałość, ma ciekawy design, jest przystępne cenowo, a jednocześnie nie pogrubia zbytnio urządzenia.

Propozycja od Spigen'a wykonana jest z miękkiego, elastycznego, odpornego tworzywa termoplastycznego odpornego na ścieranie. Pokrowiec charakteryzuje się pleckami wykonanymi z nieprzezroczystego tworzywa. Charakteru dodają wstawki imitujące karbon.

Pokrowiec posiada uwypuklenie obok obiektywów aparatu, dzięki czemu porysowanie obudowy obiektów nam nie grozi, ale niestety urządzenie chybocze się lekko na płaskich powierzchniach.

Spigen Rugged Armour dla Galaxy S20 chroni wszystkie porty oraz przyciski. Etui to pozwala w 100 procentach zabezpieczyć plecki oraz ramkę urządzenia przed porysowaniem.

Matowe plecki poprawiają chwyt urządzenia, a jednocześnie nie zakłócają pracy modułu NFC oraz umożliwiają bezprzewodowe ładowanie smartfona.

Producent chwali się, że pokrowiec został poddany testom wytrzymałościowym, które polegają na 26 krotnym upadki z wysokości 1,2 metra. Pozwoliły one na uzyskanie certyfikatu MIL-STD 810G-516.

Pokrowiec Spigen Rugged Armor posiada jedną niepodważalną zaletę. W środku umieszczono kanaliki gromadzące pojawiający się kurz, a dzięki zakrytemu panelowi tylnemu nie musimy martwić się o to, że nasz telefon jest wiecznie brudny.

Spigen Rugged Armor to jeden z najbardziej uniwersalnych etui dla Galaxy S20.