Samsung Galaxy Tab S3

Samsung Galaxy Tab S3 to tablet, który cechuje duża wydajność oraz świetne efekty audio i wideo. Niestety, trzeba za to słono zapłacić.

W skrócie:

Samsung Galaxy Tab S3 to drogi, ale wart swej ceny tablet wraz z dedykowanym rysikiem.

Zalety:

  • Długi czas pracy baterii
  • Mocne podzespoły
  • Wyświetlacz sAMOLED

Wady:

  • Cena
  • Mała ilość miejsca na dane

Samsung Galaxy Tab S3 to tablet dość drogi – jego cena w najtańszej propozycji to ponad 2,8 tysiąca złotych. Co dostajemy w zamian za takie niemałe pieniądze? Wysokiej jakości wyświetlacz sAMOLED HDR o przekątnej 9,7”, pokazujący obraz w rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, korzystający z 4 GB pamięci RAM, czterodzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 820 z Adreno 530 oraz 32 GB miejsca na dane. To nieco mało, ale można zwiększyć tą ilość dzięki karcie SD. Zaletą są cztery głośniki, porozmieszczane w rogach urządzenia, których wspólne działanie daje pełną przestrzenność dźwięku.

Samsung Galaxy Tab S3 sprzedawany jest wraz z rysikiem S Pen, dzięki czemu stanowi praktyczną pomoc w różnego rodzaju pracach - można nim bez problemu pisać, istnieją także dla niego specjalne aplikacje graficzne, umożliwiające swobodne rysowanie. I nie wymaga on ładowania! Niestety, w obudowie nie ma schowka na ten gadżet, więc trzeba uważać, aby go nie zgubić. Plusem jest natomiast wydajna bateria – posłuży przez cały dzień bez konieczności ładowania, dlatego Tab S3 nadaje się idealnie na dłuższe podróże.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: