Samsung Galaxy Watch 4

Najnowsza generacja smartwatchy Samsunga została zaprezentowana w sierpniu ubiegłego roku. Była to zdecydowanie ciekawa i odważna premiera koreańskiego producenta, który usprawnił swoje zegarki w niemal każdym aspekcie.

Samsung Galaxy Watch 4 to zaawansowany smartwatch wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań. Aktualnie w najlepszej cenie znajdziecie go w sklepie Media Markt - KLIKNIJ I KUP NAJTANIEJ.

Urządzenia Samsunga są także ciekawą propozycją pod względem ceny. Co prawda nie jest ona mała, jednak kwota, jaką musimy wyłożyć za 40 mm zegarek jest warta rozważenia, zwłaszcza, jeżeli zestawimy ją w porównaniu z produktami marki Apple.

Zobacz również:

Co otrzymamy w zamian? Samsung przygotował modele z kopertą o rozmiarze 40 i 44 mm. Kontrolę nad ich pracą sprawuje nowa wersja oprogramowania Wear OS 3. Jest to ogromne usprawnienie w porównaniu do poprzednika, który pracował na systemie Tizen. Wear OS 3 umożliwia bowiem korzystanie z aplikacji przeznaczonych na urządzenia z Androidem. Galaxy Watch4 wyposażony jest w wykonany w 5nm procesie technologicznym procesor Exynos W920.

Znajdziemy w nim m.in. żyroskop, barometr, pulsometr, pulsoksymetr, krokomierz, czy licznik spalonych kalorii. Galaxy Watch4 umożliwia płatności NFC, śledzenie snu, wykrywanie upadku, czy zdalną obsługę aparatu w naszym smartfonie. Nie zabrakło także możliwości śledzenia wielu rodzajów aktywności fizycznej i ćwiczeń.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: