Samsung Galayx A50 Spigen Liquid Crystal Glitter

Ciekawe etui dedykowane płci pięknej.

Większość etui produkowanych do smartfonów projektowana jest tak, aby zyskać jak największe grono odbiorców. Z tego właśnie powodu na półkach sklepowych najczęściej zobaczymy przezroczyste etui lub pokrowce w stonowanych kolorach. Na szczęście w sklepach coraz częściej pojawiają się wyróżniające się z tłumu futerały. Z pewnością możemy zaliczyć do nich etui Spigen Liquid Crystal Glitter dla Samsunga Galaxy A50.

Samsung Galayx A50 Spigen Liquid Crystal Glitter

Spigen Liquid Crystal Glitter to specjalna wersja klasycznego, przezroczystego etui Spigen Liquid Crystal. Pokrowiec wykonany jest z elastycznego, termoplastycznego poliuretanu, który ma zapewnić idealną przezroczystość przez cały okres użytkowania.

Etui Spigen Liquid Crystal Glitter jest bardzo lekkie i cienkie. Po założeniu na telefon nie odczujemy zbytnio, że stał się on większy i cięższy. Dodatkowo pomimo niewielkich wymiarów pokrowiec zapewnia wysoki poziom ochrony smartfona. Wszystkie przyciski i porty są odpowiednio chronione. Dodatkowo producent zastosował wzmocnione narożniki oraz lekko wystające krawędzie, które chronią obudowę obiektywów oraz ekran.

Wewnątrz etui zastosowano chropowatą fakturę, która zapobiega przywieraniu etui do urządzenia.

Spigen Liquid Crystal Glitter wyróżnia się obecnością brokatu w poliuretanie. Dzieki niemu urządzenie połyskuje wraz ze zmianą kąta padania światła.