Samsung Jet™ 90 Complete

Samsung Jet™ 90 Complete to nowoczesny i praktyczny odkurzacz bezprzewodowy wyposażony w mocny silnik, zapewniający długi czas pracy oraz zaawansowany system filtracji, który pozwala na w pełni higieniczne sprzątanie.

Odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ 90 to innowacyjne rozwiązanie, które zapewni wysoki poziom czystości i higieny w Twoim domu. Urządzenie zostało wyposażone w wydajny silnik Digital Inverter o mocy do 550 W oraz wytrzymałą baterię (3000 mA), która pozwala na odkurzanie do 60 minut na jednym naładowaniu. To wystarczający czas, aby posprzątać naprawdę sporą powierzchnię.

Samsung Jet™ 90 - filtracja i higiena

Wielowarstwowy system filtracji gwarantuje higieniczne sprzątanie - jak zapewnia producent, wyłapuje aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Wysoką skuteczność filtracji potwierdzają certyfikaty SLG oraz British Allergy Foundation. Poza tym, praktycznie zaprojektowany pojemnik z systemem filtracji łatwo się opróżnia i utrzymuje w czystości. Zarówno pojemnik, jak i system filtrujący nadają się do mycia. Pojemnik można również opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury.

Zobacz również:

Dodatkowo, model Samsung Jet™ 90 jest kompatybilny ze stacją czyszczącą Samsung Clean Station, która umożliwia opróżnianie pojemnika bez jego otwierania. W ten sposób ograniczamy rozprzestrzenianie się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów. To z pewnością idealne rozwiązanie dla alergików i osób ceniących bardzo wysoki poziom czystości w domu.

Samsung Jet™ 90 - akcesoria

Dzięki ergonomicznej i przemyślanej budowie odkurzacza (urządzenie waży 2,8 kg), sprzątanie jest przyjemne i komfortowe. W zestawie znajdziemy wiele przydatnych akcesoriów, które ułatwią czyszczenie praktycznie każdego miejsca. Do dyspozycji mamy:

  • Elektroszczotkę, która idealnie sprawdzi się na dywanach i skutecznie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt.
  • Teleskopową rurę z 4-poziomową regulacją długości - możemy dostosować ją do swojego wzrostu.
  • Szczotkę Soft Action przeznaczoną przede wszystkim do podłóg twardych. Posiada antystatyczne włosie, które skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia.
  • Mini elektroszczotkę idealną do czyszczenia kanap, materacy oraz innych miękkich powierzchni.
  • Szczotkę do kurzu i szczelinówkę do odkurzania wąskich zakamarków.
  • Elastyczną końcówkę, ułatwiającą czyszczenie trudno dostępnych miejsc.

Co ciekawe, model odkurzacza możesz dopasować do swoich potrzeb, wybierając spośród wielu opcji zestawów akcesoriów: Jet™ 90 Complete, Jet™ 90 Multi, Jet™ 90 Complete Extra, Jet™ 90 Premium

Samsung Jet™ 90 - stacja ładująca

Dzięki specjalnej wolnostojącej stacji ładującej, odkurzacz Samsung Jet™ 90 możemy mieć zawsze pod ręką. Co istotne, konstrukcja stacji pozwala na ładowanie dwóch baterii jednocześnie dzięki dodatkowemu adapterowi w podstawie (druga bateria do kupienia osobno). Poza tym, posiada również specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów.

Cena i dostępność:

Jeśli chodzi o model Jet™ 90 Complete, aktualnie kosztuje on 2749 zł i jest dostępny na stronie producenta pod tym linkiem.

Warto jednak zapoznać się z aktualnie trwającą ofertą promocyjną Cashback, dzięki której przy zakupie odkurzacza możesz zyskać do 400 zł zwrotu na konto. Więcej szczegółów na ten temat znajdziesz tutaj.