Samsung P1100 10000 mAh

W skrócie:

możliwość ładowania dwóch urządzeń jednocześnie

funkcja Quick Charge 2.0

wytrzymała obudowa

Samsung P1100 to propozycja od popularnego producenta smartfonów. Czy powerbank jest tak samo dobry, jak jego telefony?

Samsung P1100 to powerbank o pojemności 10 000 mAh. Został wyposażony w obsługę funkcji Samsung AFC (15 W) i Quick Charge 2.0, która umożliwia szybkie ładowanie urządzeń. Dzięki zabezpieczeniom użytkownik nie musi martwić się nadmiernymi poziomami prądu - urządzenie na pewno nie zostanie uszkodzone. Ten powerbank oferuje dwa porty USB oraz jeden USB typu C oraz praktyczną opcje jednoczesnego ładowania dwóch urządzeń. Dzięki funkcji szybkiego ładowania możesz naładować jedno urządzenie do pełna w 220 minut. Powerbank Samsung pozwala na ładowanie urządzeń o niskim natężeniu prądu. Jest kompatybilny nie tylko dla urządzeń południowokoreańskiego producenta, co zapewnia większą swobodę ładowania.

Samsung P1100 otrzymujemy w solidnej, aluminiowej obudowie, którą cechuje wysoka odporność na zadrapania oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki zastosowaniu soli litowych jako elektrolitu, w baterii litowo-jonowej urządzenia nie występuje tzw. "efekt pamięci"– czyli utraty części pojemności baterii w przypadku niepełnego rozładowania przed ponownym naładowaniem. Dzięki temu możesz ładować swój powerbank kiedy chcesz, niezależnie od tego ile procent ma bateria.

Podsumowując: Samsung P1100 to solidny powerbank w dobrej cenie. Jeśli szukasz urządzenia tego typu, warto rozważyć jego nabycie.