Samsung QLED 55Q7F

Samsung QLED 55Q7F

W skrócie:

Samsung QLED 55Q7F to telewizor, mogący pochwalić się odtwarzaniem 4K.

Zalety:

  • Rozdzielczość 4K
  • Szeroki kąt widzenia

Wady:

  • Brak USB 3.0
  • Brak gniazda słuchawkowego
  • Cienki przewód One Connect
  • Dźwięk średniej jakości

Samsung QLED 55Q7F to wysokiej klasy Smart TV, który zapewnia wspaniały obraz oraz stanowi centrum rozrywki. Poznaj jego zalety!

Samsung QLED 55Q7F to telewizor Smart TV, umożliwiający pokazywanie obrazu w rozdzielczości 4K HDR. Pokazywany jest na wyświetlaczu QLED o przekątnej 55". Producent zastosował tu technologię Q Picture , która zarządza podświetleniem telewizora tak, by zapewnić najwyższą jakość obrazu i umożliwić wyświetlanie ponad miliarda kolorów. W regulacji jasności pomaga pokrywająca ekran powłoka Ultra Black, która minimalizuje odbicia światła, dzięki czemu obraz wygląda tak samo zarówno w nocy, jak i w słoneczne południe, a w obu sytuacjach szeroki kąt widzenia umożliwia oglądanie go z różnych pozycji bez najmniejszej utraty jakości.

Samsung QLED 55Q7F działa pod kontrolą systemu operacyjnego Tizen. Po podłączeniu telewizora do internetu - co jest możliwe dzięki zainstalowanemu modułowi Wi-fi - zyskuje się dostęp do licznych treści multimedialnych, aplikacji oraz gier. W minimalistycznej obudowie znalazło się miejsce na trzy porty USB 2.0 oraz cztery złącza HDMI. Dziwi brak tradycyjnego gniazda słuchawkowego. Wraz z telewizorem otrzymujemy skrzynkę One Connect - moduł łączący z telewizorem wszystkie urządzenia. Niestety, wymaga osobnego zasilania, a jego przewód jest dość cienki, więc można go przypadkowo poważnie uszkodzić, a nawet przerwać. Ponadto obudowa moduły wykonana jest z plastiku, który łatwo zarysować. W Samsung QLED 55Q7F nie zachwyca też jakość dźwięku - jest w porządku, ale bez rewelacji.

Zobacz również:

  • Nowy smartfon Samsunga Cię rozczaruje. Zmian jest niewiele, a cena...