SanDisk Cruzer Contour (16 GB)

Ciekawa i funkcjonalna pamięć o dobre wydajności i użytecznym oprogramowaniu. Pamięć oferuje dobre parametry odczytu i zapisu (wg producenta 25 MB/s odczyt, 18 MB/s zapis). W testach klasyfikuje się w śród wydajnych modeli, oferując prędkość zapisu powyżej 4 MB/s (zapis 500 plików o objętości 200 MB) i ponad 10 MB/s przy zapisie 3 GB zbioru plików MP3.

Pamięć oferuje dobre parametry odczytu i zapisu (wg producenta 25 MB/s odczyt, 18 MB/s zapis). W testach klasyfikuje się w śród wydajnych modeli, oferując prędkość zapisu powyżej 4 MB/s (zapis 500 plików o objętości 200 MB) i ponad 10 MB/s przy zapisie 3 GB zbioru plików MP3. Równie szybko zapisuje większe pliki, uzyskując prędkość ponad 14 MB/s (zapis czterech filmów o objętości 3 GB).

Model ten wyróżniająca się ciekawą stylistyką co jest dużym plusem jeżeli weźmiemy pod uwagę całą masę prawie identycznych konstrukcji. W cenie zawarto aplikacje U3 Smart, która pozwala na szybkie dodawanie aplikacji zgodnych z U3. Ciekawie zaprojektowano obudowę, która wykonana jest z aluminium i plastiku o wysoki połysku i oprócz ochrony elektroniki umożliwia również wsuwanie i wysuwanie wtyczki USB. Nie musisz się więc martwić, że ją zgubisz. Dołączona aplikacje są zainstalowane na wydzielonej partycji, która w systemie rozpoznawana jest, jako dodatkowy nośnik pracujący tylko w trybie odczytu (napęd optyczny). W sumie to poręczna i przydatna pamięć o dobrej wydajności, niezależnej od tego z jakimi plikami pracujemy.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: