Sandisk EXTREME Portable

EXTREME Portable (SDSSDE60) to nowa odsłona wytrzymałego dysku przenośnego z oferty marki Sandisk. Urządzenie zostało oparte o nośnik półprzewodnikowy i występuje w wariantach pojemności 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2 TB.

Wszystkie wymienione wersje Sandisk EXTREME Portable (SDSSDE60) mają oferować prędkość odczytu na poziomie 550 MB/S. Obudowa dysku została wykonana z perforowanego tworzywa, a jej charakterystycznym elementem jest otwór pozwalający na przytroczenie dysku z pomocą sznurka. Wymiary całości to 8,8 x 49,5 x 96,2 mm przy wadze na poziomie 78 g. Konstrukcja legitymuje się odpornością na wodę i pył zgodnie z warunkami stawianymi przez normę IP55. Producent zapewnia również, że sprzęt jest odporny na upadki i drgania.

Komunikacja z dyskiem Sandisk EXTREME Portable (SDSSDE60) przebiega za pośrednictwem dołączonego do zestawu przewodu USB typu C. Wraz z dyskiem użytkownik otrzymuje dostęp do oprogramowania SanDiskSecureAccess pozwalającego na szyfrowanie danych i zabezpieczanie ich hasłami. Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją producenta.

Zobacz również:

  • Najlepsze dyski przenośne 2023


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: