Segway Ninebot KickScooter E22E

Idealna do przemieszczania się na krótkich dystansach oraz do podróży rekreacyjnych. Jakie cechy posiada hulajnoga Ninebot KickScooter E22E?

Segway Ninebot KickScooter E22E to hulajnoga elektryczna, która świetnie sprawdzi się jako środek transportu do pracy lub szkoły. Wyposażona w 300 W silnik i baterię o pojemności 5100 mAh pozwala na jazdę do 22 km na jednym naładowaniu, z maksymalną prędkością 20 km/h. Wystarczą 3 godziny, aby naładować akumulator do pełna. Warto również zaznaczyć, że jednoślad jest przystosowany do pokonywania nachylenia o wartości 15 stopni przy maksymalnym obciążeniu 100 kg.

Płynną i komfortową jazdę zapewniają 9-calowe, bezdętkowe opony, które są odporne na przebicia. Do tego urządzenie zostało wyposażone w tempomat, co również wpływa na wygodę podróżowania.

Zobacz również:

  • Hulajnogi elektryczne - jaką wybrać? Przegląd najciekawszych modeli
  • Najlepsze tanie laptopy w 2022 roku - który komputer wybrać?
  • Diablo 4 - beta testy. Kiedy start i jak się dostać?
Segway Ninebot KickScooter E22E

Model Ninebot KickScooter E22E posiada dwa niezależne hamulce, przedni elektroniczny oraz regeneracyjny i tylny hamulec nożny. Kolejnym udogodnieniem są przednie, boczne i tylne certyfikowane światła odblaskowe oraz hamulcowe światła LED, a także wydłużony błotnik i dzwonek.

Nie zabrakło czytelnego wyświetlacza LED, na którym odczytamy informacje dotyczące prędkości jazdy, trybu zasilania i poziomu baterii. Do wyboru są trzy tryby jazdy: ekologiczny, standardowy i sportowy. Na wysokiej jakości uchwytach kierownicy zostały umieszczone manetki gazu oraz hamulca w różnych kolorach.

Segway Ninebot KickScooter E22E

Hulajnoga łączy się z aplikacją mobilną Segway-Ninebot, dzięki czemu możemy odczytywać informacje o pojeździe na swoim smartfonie.

Pojazd jest kompaktowy (111 × 42 × 112 cm) i dość lekki (15 kg), co pozwala na łatwe i wygodne transportowanie.

Segway Ninebot KickScooter E22E