Sharp LC-32HI5432E

Zalety:

  • Dobra cena
  • Funkcja Active Motion
  • Funkcje Smart TV
  • Łączność bezprzewodowa
  • Aquos Net+
  • Głośniki Harman Kardon
  • Serwis Netflix

Wady:

  • Brak rozdzielczości Full HD

Sharp LC-32HI5432E to model, który nabędziesz w cenie poniżej 1000 PLN. A czego się spodziewać?

Sharp LC-32HI5432E to tani telewizor LED z ekranem o przekątnej 32". Pokazuje obraz w rozdzielczości HD (1366 x 768 pikseli). Dzięki systemowi przetwarzania obrazu z funkcją Active Motion, dynamiczne sceny w telewizorze Sharp wyświetlane są z płynnie i z wysoką jakością. Technologia ta skutecznie wyostrza obraz, tworząc dodatkowe klatki dzięki wydajnemu procesorowi oraz panelom LCD o krótkim czasie reakcji. Za dźwięk odpowiadają dwa głośniki Harman Kardon o mocy 10 W każdy, korzystające z takich systemów poprawiania jakości jego emisji, jak AVL, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus oraz DTS TruSurround HD.

Funkcje SmartTV

Choć Sharp LC-32HI5432E to tani telewizor, oferuje szereg zaawansowanych funkcji. Ma port USB, co umożliwia wykorzystanie pamięci zewnętrznych do odtwarzania i nagrywania treści multimedialnych. Na tym jednak nie koniec - dostępne są również funkcje Smart TV, dzięki czemu istnieje możliwość uruchomienia wielu aplikacji internetowych oraz przeglądarki! Dzięki portalowi Aquos Net+ można oglądać najnowsze nagrania w serwisie YouTube, Netflix, nowe wiadomości, przeglądać Facebooka, Twittera. Serwis Netflix pozwala na przeglądanie rzędów z filmami, serialami i programami, w tym jednego rzędu zawierającego wyłącznie tytuły związane z pozycjami dodanymi do obszaru Moja lista. Każdy rząd to kategoria (komedie, dramaty, programy telewizyjne itd.) prezentowana na podstawie tytułów, które były przez użytkownika wcześniej oglądane. Po podłączeniu telewizora Sharp LC-32HI5432E do domowej sieci możesz cieszyć się filmami i programami telewizyjnymi kiedy tylko chcesz. A łączność bezprzewodowa pozwala na połączenie z telewizorem komputera albo urządzenia z systemem Android i wyświetlanie plików na dużym ekranie.

Telewizor, który warto kupić

Podsumowując: jakość i możliwości w stosunku do ceny są wręcz świetne, więc Sharp LC-32HI5432E jest telewizorem, który warto kupić, jeśli dysponuje się mniejszym budżetem. Jedyny poważny minus to brak jakości Full HD.