Sharp LED 65UI7552E

Sharp LED 65UI7552E czyli jakość 4K na 65 calach. Jak wypada w praktyce?

Zalety:

  • Jakość obrazu 4K
  • Wsparcie HDR
  • Active Motion
  • Głośniki Harman-Kardon
  • Funkcje Smart TV

Wady:

  • Brak wyjścia słuchawkowego 3,5 mm

Telewizor Sharp - obraz i dźwięk

Sharp LED 65UI7552E to telewizor LED o solidnej przekątnej ekranu - 65". Pokazuje obraz w rozdzielczości Ultra HD, czyli 3840×2160 pikseli. Za jakość kolorów odpowiada HDR - technologia mająca za zadanie zwiększyć głębię i nasycenie barw, co wpływa na ogólną jakość obrazu oraz poprawia optycznie rozdzielczość. Inna technologia, Active Motion, skutecznie wyostrza obraz, tworząc dodatkowe klatki dzięki wydajnemu procesorowi oraz panelom LCD o krótkim czasie reakcji. Całość wypada niezwykle dobrze i nie można znaleźć wad. Za dźwięk odpowiadają dwa głośniki o łącznej mocy 20W. Są to produkty renomowanej firmy Harman-Kardon, a wspiera je DTS - system dźwięku przestrzennego. Praktycznym rozwiązaniem jest automatyczna regulacja głośności. Kupując ten telewizor Sharp na pewno nie musicie myśleć o dokupieniu kolumn zewnętrznych - choć oczywiście to nigdy nie zaszkodzi.

Sharp LED 65UI7552E - komunikacja i funkcje

Telewizor Sharp ma wbudowany moduł Wi-fi. Funkcje Smart TV to SHARP AQUOS NET+ Apps store. Po podłączeniu telewizora Smart TV do domowej sieci możesz cieszyć się filmami i programami telewizyjnymi na platformie Netflix lub obejrzeć najnowsze nagrania w serwisie YouTube, sprawdzić Twitetra czy posłuchac muzyki na Dezeer. Funkcja Wireless Connection odpowiada Miracast - umożliwia pokazywanie na ekranie tego, co prezentowane jest na wyświetlaczu smartfona lub tableta. Oprócz tego możemy podłączać pamięci zewnętrzne i urządzenia kablowo, korzystając z trzech wejść HDMI, dwóch USB 2.0 oraz jednego USB 3.0. Niestety, nie ma wyjścia słuchawkowego 3,5 mm, jest za to optyczne cyfrowe.

Zobacz również:

  • Lidl serwuje nam urządzenie znanej marki, bez którego nie da się dziś żyć [07.04.2023]

Podsumowując: telewizor Sharp LED 65UI7552E to model, do którego ciężko się o cokolwiek przyczepić. Jeśli chcesz oglądać telewizję w czystym i ostrym obrazem, a do tego świetnym dźwiękiem - warto rozważyć jego zakup!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: