Siemens EQ.7 Classic TP707R06

Ten wyjątkowy ekspres powstał z myślą o prawdziwych koneserach kawy. Eleganckie, solidne wykonanie łączy się tu z funkcjonalnością i wysoką jakością kawy. Dużym atutem jest AromaSelect – system, który pozwala na dostosowanie smaku i aromatu do własnych preferencji. Do wyboru są 3 profile: łagodny, zrównoważony oraz wyrazisty. Użytkownik może wybierać kawę spośród 18 różnych przepisów, jednak to nie koniec – ekspres, za pośrednictwem Wi-Fi, oferuje dostęp do CoffeeWorld, czyli specjalnej bazy, która pozwala na rozszerzenie liczby zgromadzonych w pamięci urządzenia przepisów.

Producent zadbał też o wygodną konserwację sprzętu. Ekspres sam przepłukuje system spieniania mleka, gdy to konieczne oraz posiada zaprogramowane systemy czyszczenia oraz odkamieniania układu zaparzającego. Co istotne, w tym modelu mamy wyjmowany blok zaparzający, co ułatwia utrzymanie ekspresu w czystości.

Zobacz również:

  • Jaki automatyczny ekspres do kawy wybrać? Na jaki model się zdecydować? Podpowiadamy
  • Amazon Prime: cena tego ekspresu przekona do zakupu nie tylko kawoszy

Siemens EQ.7 Classic TP707R06 charakteryzuje się systemem iAroma – dzięki niemu ceramiczny młynek, inteligentny podgrzewacz wody, wydajna pompa wody i zaawansowana jednostka zaparzająca współpracują tak, by uzyskać jak najlepszą jakość produktu końcowego. Dodatkowo, ten model wyposażono w system sensoFlow, który pozwala na monitorowanie temperatury wody tak, by uzyskać najbardziej doskonały aromat zaparzanego espresso.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: