Skullcandy Ink’d

Ink'd to najnowszy model bezprzewodowych słuchawek z oferty marki Skullcandy. Wyróżniają się konstrukcją z modułami w formie naszyjnika.

Specyficzna konstrukcja Skullcandy Ink’d pozwala na zastosowanie zaawansowanych elementów elektronicznych przy zachowaniu lekkiej budowy dokanałowej. Efektem jest bardzo dobry czas pracy na jednym ładowaniu, osiągający 8 godzin odsłuchu. Elastyczna budowa pozwala na zwinięcie całej konstrukcji do 1/3 pierwotnego rozmiaru ułatwiając tym samym przenoszenie. Pomimo nietypowych gabarytów waga całości wynosi zaledwie 24 gramy.

Słuchawki Bluetooth Ink’d wyróżniają się basową charakterystyką, należytą separacją dźwięków i predyspozycjami do odtwarzania muzyki elektronicznej. Dystrybucję dźwięków zapewniają przetworniki o średnicy 10 mm z pasmem przenoszenia 20 Hz-20 kHz. Zastosowany pilot pozwala na odbieranie rozmów, sterowanie głośnością dźwięku oraz odtwarzaniem muzyki w smartfonach. Model jest dostępny w 5 wariantach kolorystycznych. Zasięg pracy słuchawek osiąga 10 m w linii wzroku. Zestaw zawiera również alternatywne wkładki douszne.