Smartmii Evaporative Humidifier

Tani, wydajny i dostosowany do każdych potrzeb - nawilżacz powietrza Smartmii Evaporative Humidifier to propozycja, na którą warto zwrócić szczególną uwagę. Aktualnie urządzenie jest dostępne w atrakcyjnej cenie w sklepie Neonet za 443 zł - KLIKNIJ I KUP.

W przypadku danego modelu wydajność nawilżenia wynosi 240 ml/h, co oznacza, że może on być użytkowany w pomieszczeniac o powierzchni do 40 mkw. Nawilżacz został wyposażony w 4-litrowy pojemnik na wodę, co oznacza, że urządzenie może pracować nawet przez 16 godzin na jednym napełnieniu. Praca sprzętu może być regulowana automatycznie względem poziomu wilgotności powietrza - należy tylko wybrać poziom wilgotności, na którym nam zależy. Jeśli poziom wilgotności wzrośnie do 70%, urządzenie automatycznie się wyłączy. Poza tym do wyboru mamy 3 tryby prędkości. Nawilżacz sam przerwie pracę, jeśli pomieszczenie będzie nadmiernie nawilżone.

Zobacz również:

  • Jaki nawilżacz powietrza wybrać? Na co zwrócić szczególną uwagę?
  • Nawilżacz to w sezonie grzewczym konieczność – jaki wybrać? Przeglądamy ofertę RTV Euro AGD

Dodatkowo, produkt posiada funkcję odparowywania wody, co pozwala utrzymać czystość i świeży zapach. Nawilżaczem możemy sterować zarówno za pomocą panelu sterowania, jak i aplikacji mobilnej. Z poziomu smartfona użytkownik może m.in. sprawdzać poziom nawilżenia, temperaturę powietrza, zmieniać tryby, decydować o jasności podświetlenia kontrolek czy ustawiać timer. To, co istotne - urządzenie nie posiada żadnych części wymiennych (filtrów), co oznacza, że nie musimy myśleć o dodatkowych kosztach.

  • Rodzaj nawilżania: ewaporacyjne
  • Moc [W]: 8
  • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 40
  • Sterowanie: Elektroniczne
  • Poziom hałasu [dB]: 45
  • Sterowanie aplikacją: tak

Jeśli interesuje Was zakup tego modelu, koniecznie zajrzyjcie do oferty sklepu Neonet - przejdź do strony.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: