Solo by AL-KO Robolinho 4100

W skrócie:

Automatyczna kosiarka Robolinho 4100 do trawników 3000 m2.

Zalety:

  • Czujniki opadów, podnoszenia i zderzeniowy
  • Stosunek ceny do możliwości

Test automatycznego robota koszącego marki Solo by AL-KO do trawników o powierzchni do 3000 metrów kwadratowych.

Robot Robolinho 4100 przeznaczony jest do koszenia trawników o maksymalnej powierzchni 2000 m2. Jego wyróżnikiem jest bogaty zestaw technologicznych udogodnień, dostępny w dość atrakcyjnej cenie.

Sprzęt może bezprzewodowo współpracować z aplikacją AL-KO inTouch lub innogy SmartHome. Pozwalają one na zdalne zarządzanie pracą robota z niemal dowolnego miejsca na świecie. Podstawowa obsługa robota może odbywać się również z poziomu wbudowanego wyświetlacza.

Szerokość robocza modelu 4100 to 32 cm. Robot poradzi sobie z wzniesieniami o maksymalnym nachyleniu 35%. Wysokość koszenia może być regulowana bezstopniowo od 30 do 60 mm.

Urządzeniu nie straszne są opady, ale zastosowany czujnik deszczu pozwala użytkownikowi podjąć decyzję o wstrzymaniu lub kontynuowaniu pracy.

Robot może współpracować z dodatkową bazą ładującą. Dzięki temu możliwe jest koszenie dwóch, niepołączonych trawników za pomocą jednego robota.

Producent zadbał o wysoki stopień bezpieczeństwa stosując w modelu czujnik podnoszenia, czujnik zderzeniowy oraz czujnik nachylenia. Dodatkowo robot został zabezpieczony przed kradzieżą za pomocą kodu PIN.

Produkt jest dostępny do kupienia TUTAJ.