Sony Action Cam FDR-X3000

Sony Action Cam FDR-X3000 to kamera sportowa, oferująca najwyższą jakość obrazu, wyprzedzając na tym polu konstrukcje od GoPro i Xiaomi.

Sony Action Cam FDR-X3000 to produkt skierowany do najbardziej zaawansowanych użytkowników – również takich, którzy zdają sobie sprawę, że framerate to nie wszystko. Sercem kamery jest przetwornikExmorCMOS, znany również z pełnowymiarowych kamer SONY. Urządzenie jest w stanie rejestrować obraz 4K z prędkością „zaledwie” 30 FPS. Jednakże doświadczenie producenta sprawia, że przeciętna płynność jest wynagradzana doskonałą szczegółowością obrazu i wiernym odwzorowaniem barw. Zapewne jest to zasługa obiektywu ZEISS® Tessar z przysłoną F2.8 oraz procesora obrazu BIONZ X. Uwagę zwraca również nietypowa konstrukcja kamery.

Podstawowy, monochromatyczny wyświetlacz zamontowany z boku obudowy służy wyłącznie do szybkiej zmiany podstawowych ustawień. Podgląd na żywo może odbywać się z wykorzystaniem smartfona lub dołączanego do zestawu ekranu modularnego. Osobny wyświetlacz Sony Action Cam FDR-X3000, zależnie od potrzeb, może zostać podłączony do kamery, statywu, kierownicy roweru, a nawet założony na rękę w formie zegarka.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: