Sony KD-65Zd9

Sony KD-65Zd9 to telewizor, dla którego nie stanowi problemu wyświetlanie obrazu w jakości 4K i obsługa formatów HDR. Czy jest wart swojej ceny?

Sony KD-65Zd9

W skrócie:

Sony KD-65Zd9 to kolos, który stanie się pokazującym realistyczny obraz kinem domowym.

Zalety:

  • Rozdzielczość 4K
  • Obsługa 3D
  • Gabaryty
  • Doskonała jakość dźwięku

Wady:

  • Bardzo wysoka cena

Sony KD-65Zd9 to telewizor, który pozwoli na stworzenie wysokiej jakości kina domowego. 65-calowy wyświetlacz TRILUMINOS Display zapewnia pokazywanie obrazu w rozdzielczość 4K (za co odpowiada procesor 4K HDR Processor X1 Extreme), a technologia podświetlenia Backlight Master Drive zapewnia głęboki kontrast i hiperrealistyczne odwzorowanie kolorów. Model ten obsługuje liczne formaty HDR, jak na przykład HDR 10, Hybrid Log-Gamma czy Dolby Vision. Ponadto nie jest dla niego problemem 3D - w opakowaniu znajdują się okulary przeznaczone do korzystania z tego rozwiązania. Jeśli chodzi o jakość audio, tu wrażenia zapewniają trzy głośniki - dwa Bass Reflex i jeden Long Duct. Dzięki temu oraz zastosowaniu Clear Audio+ i S-Force Front Surround, nie można mieć żadnych zastrzeżeń co do dźwięków.

Sony KD-65Zd9 ma zainstalowany system Android TV, dzięki czemu posłuży nie tylko do oglądania filmów, ale również stanie się domowym centrum rozrywki. Oprócz modułów Wi-fi (802.11a/b/g/n/ac) i Bluetooth, w obudowie znajduje się wbudowany Chromecast, wejście na kabel ethernetowy, antenowe, dwa wejścia IF, 4 wejścia HDMI i jedno scart. Nie brak portów USB - producent wprowadził w tym modelu aż trzy. Dzięki swojej zwartej konstrukcji, z kablami ukrytymi w tylnej części, KD-65Zd wygląda niezwykle estetycznie i będzie pasować do pomieszczeń o różnych wystrojach. Jedynym minusem jest bardzo wysoka cena, ale można potraktować ten model jako inwestycję na długie lata.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 (31.03.2023)