Sound Blaster JAM - słuchawki do biegania i fitness

Sound Blaster JAM

W skrócie:

Creative Sound Blaster JAM to ciekawa alternatywa dla osób, które chcą słuchać muzyki podczas aktywności fizycznej. Oferują bardzo dobrą jakość dźwięku, niską wagę i bardzo długi czas pracy na baterii.

Zalety:

  • bardzo dobra jakość dźwięku
  • czas pracy na jednym ładowaniu
  • cena

Wady:

  • nie nadają się do intensywnych ćwiczeń w wysokich temperaturach

Creative Sound Blaster JAM, mimo, ze nie są typowymi słuchawkami dousznymi, oferują porównywalny komfort w czasie ćwiczeń fizycznych przy wiele lepszej jakości dźwięku.

Słuchawki są lekkie i przewiewne, a dodatkowo o wiele lepiej tłumią hałas z zewnątrz. Ich budowa zaczyna przeszkadzać dopiero podczas intensywnego biegania w gorący dzień - wtedy zaczynamy się już trochę pocić.

Jak większość tego typu sprzętu, słuchawki umożliwiają prowadzenie rozmowy telefonicznej - to bardzo przydatna funkcja, która pozwala pozostać dostępnym bez konieczności przerywania ćwiczeń. Przychodzące połączenia odbieramy za pomocą pojedynczego przycisku.

Zobacz również:

  • Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Ojca
  • Promocje RTV Euro AGD - świetne zniżki na słuchawki gamingowe!
  • Viaplay - idealna platforma dla fanów emocji sportowych

Łączność ze smartfonem lub komputerem odbywa się za pomocą Bluetooth 4.1 lub NFC. Jakość dźwięku jest bardzo dobra, także dzięki dodatkowej funkcji podbicia basów. Dużym plusem jest też czas pracy na jednym ładowaniu - w testach wyszło prawie 12 godzin - to jest o wiele więcej niż większość konkurencyjnych urządzeń.

W tej kategorii cenowej Sound Blaster JAM to jedna z najlepszych propozycji, jeżeli chodzi o bezprzewodowe słuchawki do biegania i aktywności fizycznej.