Spigen Rugged Armor Galaxy S21 Matte Black

Etui z rodziny Rugged Armor zapewnia wysoką ochronę przed uszkodzeniami. Pokrowiec posiada certyfikat MIL-STD 810G-516 i dodatkowo chroni obudowę obiektywów.

Spigen przygotował swój niezwykle popularny pokrowiec z serii Rugged Armor dla modeli z rodziny Galaxy S21. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za przezroczystymi pokrowcami. Rugged Armor przypadnie także do gustu konsumentom, którzy szukają solidnego zabezpieczenia dla swojego smartfona.

Spigen Rugged Armor

Spigen Rugged Armor

Etui posiada certyfikat MIL-STD 810G-516 gwarantujący, że obudowa została poddana 26 rygorystycznym testom sprawnościowym, które gwarantują, że po upadku z wysokości 1,2 metra nasz smartfon pozostanie nieuszkodzony. Warto nadmienić, że pomimo zwiększonej wytrzymałości pokrowiec jest cienki.

Zobacz również:

  • Jaka ładowarka do iPhone 13? Najlepsze promocje na Black Friday
  • Najlepsze etui dla Samsung Galaxy S22/S22+/S22 Ultra w ofertach Black Friday
  • Samsung szaleje i przecenia Galaxy S22 Ultra i Galaxy Watcha 5

Spigen Rugged Armor podobnie, jak modele do poprzednich flagowców Samsunga posiada wstawki z materiału imitującego karbon i wykonano go w kolorze czarnym. Etui w pełni chroni wyspę na aparaty oraz posiada "chropowate" oznaczenie przycisku zasilania. W rogach pokrowca znajdziemy specjalne poduszki powietrzne Air Cushion Technology.