Stadler Form Anna

Cichy, wydajny i elegancki termowentylator z regulacją temperatury oraz timerem.

Termowentylator Anna producenta Stadler Form prezentuje się bardzo ciekawie - nie przypomina typowych farelek, które znamy. Wygląda stylowo i elegancko - do wyboru są dwa kolory - czarny lub biały. Zatem z łatwością dopasuje się do każdego wnętrza.

Urządzenie pracuje z maksymalną mocą 2000 W, przy czym istnieje możliwość obniżenia jej do 1200 W. Jest w stanie ogrzać pomieszczenia wielkości do 25 m2. Termowentylator został wyposażony w ceramiczny panel grzejny PTC, który zapewnia szybką zmianę temperatury w pomieszczeniu oraz zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Dodatkowo termowentylator posiada specjalny wyłącznik ochronny, dzięki któremu sprzęt wyłącza się automatycznie w określonych sytuacjach, np. w przypadku przewrócenia.

Zobacz również:

  • Dodatkowe źródło ciepła, czyli jaki termowentylator warto kupić? Wybrałam kilka tanich opcji

Nie zabrakło również wbudowanego termostatu, dzięki któremu będziemy mogli regulować temperaturę w pomieszczeniu.

Stadler Form Anna waży ok. 2 kg i nie zajmuje wiele miejsca, jej wymiary to: 183 x 367 x 150 mm. Dostępny jest także mniejszy model o wymiarach: 183 x 237 x 150 mm i mocy grzewczej 700/1200 W.

Należy zaznaczyć, że urządzenie nie jest wodoodporne, a więc ze względów bezpieczeństwa nie powinno się go stosować w pobliżu wody ani w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Stadler Form Anna