Stadler Form Oskar

Stadler Form to nawilżacz ewaporacyjny wyposażony w wiele ciekawych funkcji, w tym higrostat i dozownik zapachów.

Nawilżacz Stadler Form Oskar aktualnie jest dostępny w atrakcyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD tylko za 399 zł - KLIKNIJ I KUP.

Urządzenie przeznaczone jest do większych pomieszczeń (ok. 50 m2) - posiada 3,5-litrowy zbiornik na wodę. Możemy regulować pracę nawilżacza za pomocą dwóch poziomów. Istnieje również tryb nocny, który umożliwia przygaszenie diod lub całkowite ich wyłączenie. Wbudowany higrostat umożliwia zmianę poziomu intensywności nawilżania, do którego utrzymania będzie dążyć urządzenie. Możemy wybrać: 40%, 45%, 50% i 55%.

Zobacz również:

Co istotne, urządzenie zostało wyposażone w filtry antybakteryjne, które należy wymieniać po ok. 3 miesiącach. Do zestawu dołączono również kostkę z jonami srebra, której zadaniem jest hamowanie rozwoju bakterii w zbiorniku na wodę.

Poza tym posiada on wbudowany dozownik zapachu - wystarczy użyć olejek zapachowy, aby w powietrzu rozchodził się ulubiony zapach podczas nawilżania powietrza.

Jak podkreśla producent, nawilżacz jest bezpieczny dla zwierząt domowych (nie wytwarza drażniących ultradźwięków). Chroni drewniane meble i podłogi przed pękaniem. Nie pozostawia białych śladów wokół urządzenia.

  • Rodzaj nawilżania: ewaporacyjne
  • Moc [W]: 14
  • Max powierzchnia pomieszczenia [m2]: 50
  • Sterowanie: Ręczne
  • Poziom hałasu [dB]: 39
  • Sterowanie aplikacją: Nie
Stadler Form Oskar
Stadler Form Oskar

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, sprawdźcie najlepszą ofertę w sklepie RTV Euro AGD - przejdź do sklepu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: