SteelSeries Rival 3

Ranking: Mikołajki 2020 – jaki prezent dla gracza bądź geeka do 200 zł?

"Gryzoń" o zdecydowanie gamingowym charakterze.

Firma SteelSeries znana jest z produkcji sprzętu dla graczy. W bogatym portfolio firmy znajdziemy m.in. myszki, czyli wręcz podstawowe wyposażenie każdego gamera. Model SteelSeries Rival 3 to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy poszukują sprawdzonego i precyzyjnego „gryzonia”, a jednocześnie nie chcą zrujnować swojego budżetu.

Rival 3 wyposażono w sensor optyczny (maksymalnie 8500 dpi) TrueMove Core, który jest wynikiem współpracy firm SteelSeries oraz PixArt. Dodatkowo mysz może się pochwalić mechanicznymi przełącznikami o wytrzymałości aż 60 milionów kliknięć. Co więcej, dzięki specjalnemu mechanizmowi możemy być pewni jakości i precyzji od pierwszego do ostatniego kliknięcia. Sprzęt duńskiego producenta oferuje użytkownikom 6 przycisków oraz rolkę do przewijania.

Zobacz również:

  • Jaka myszka do gier? Najlepsze myszki gamingowe 2023
  • Myszki bezprzewodowe 2023. Jaka myszka bezprzewodowa?

SteelSeries Rival 3 posiada również autorskie podświetlenie Prism. Gracze otrzymują do dyspozycji 3 strefy podświetlenia z 16,8 mln. kolorów do wyboru. Co więcej, można je zsynchronizować z innymi produktami SteelSeries.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: