SteelSeries Rival 3

Znakomita myszka gamingowa w atrakcyjnej cenie.

Znajdziecie ją w sklepie RTV Euro AGD jedynie za 129,99 zł - KLIKNIJ i KUP.

Markę SteelSeries zna niemal każdy gracz. Od lat dostarcza ona jedne z najciekawszy gamingowych produktów na rynku. Również w kategorii myszek dla graczy SteelSeries radzi sobie znakomicie. Niezwykle popularna seria - Rival, doczekała się swojego kolejnego "dziecka" w postaci modelu SteelSeries Rival 3.

Zobacz również:

  • Kupujesz w RTV Euro AGD? Odbierz rabat za zakupy
  • Mega rabaty w RTV Euro AGD. Co warto kupić w niższej cenie?
  • Najtańsze RTX - najlepsze oferty na karty graficzne [16.08.2023]

Jak przystało na sprzęt dla graczy SteelSeries Rival 3 może pochwalić się ergonomiczną konstrukcją, do budowy której użyto wysokiej jakości materiały. Urządzenie jest przy tym niezwykle lekkie (zaledwie 77 gramów), co sprawia, że nawet najdłuższa sesja nie powinna być dla nas męcząca.

"Sercem" muszki jest sensor optyczny TrueMove Core (z maksymalnym DPI 8500), który powstał przy współpracy z doświadczoną w tej dziedzinie firmą PixArt. Dodatkowo, możemy liczyć na mechaniczne przełączniki przycisków, które wytrzymają nawet 60 milionów kliknięć. Do dyspozycji użytkownika oddano 6 programowalnych przycisków (w tym dwa umieszczone na lewym boku myszki).

Największych estetów z pewnością ucieszy również obecność autorskiego podświetlenia RGB - Prism, które możemy dowolnie konfigurować w dedykowanej urządzeniu aplikacji.

SteelSeries Rival 3

Warto także dodać, że SteelSeries Rival 3 występuje zarówno w wariancie przewodowym, jak i bezprzewodowym. Kolejnym plusem urządzenia jest jego atrakcyjna cena - za jedyne 149,99 zł kupicie ją teraz w sklepie RTV Euro AGD - przejdź do oferty.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: