SteelSeries Sensei 310

W skrócie:

SteelSeries Sensei 310 to świetna myszka nie tylko dla graczy!

Zalety:

  • Możliwość personalizacji
  • Duża wytrzymałość
  • Świetnie lezy w dłoni
  • Doskonały czas reakcji

Wady:

  • Niewygodna dla osób z dużymi dłońmi

SteelSeries Sensei 310 to myszka dla graczy pozwalająca na duża personalizację każdej funkcji. Czy warto ją nabyć?

SteelSeries Sensei 310 to mysz gamingowa. Została wykonana - włącznie z rolką - z przyjemnego w dotyku plastiku. Guma antypoślizgowa znajduje się na wewnętrznych bokach, dzięki czemu chwyt jest stabilny. Jednak należy zauważyć, że gabarytowo myszka jest mniejszych rozmiarów i dla kogoś, kto ma duże dłonie, może być niewygodna w obsłudze. Na plus należy jej policzyć fakt, że doskonale sprawdzi się dla osób prawo-, jak i leworęcznych. Wyposażono ją w bardzo czuły sensor optyczny, stworzony we współpracy z Pixart, TrueMove3, dzięki czemu rozdzielczość DPI można ustawiać od 3500 do 12000. Oczywiście nie zabrakło przycisku na grzbiecie, dzięki któremu można zmienić czułość myszki w locie. SteelSeries Sensei 310 umożliwia personalizację przycisków, jak również podświetlenia. W tym drugim przypadku jest to Prism RGB, dające do dyspozycji aż 16,8 mln kolorów oraz wiele predefiniowanych trybów podświetlania myszki, kółka i przycisków. Specjalnie dla graczy została dodana funkcja GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. niski poziom życia czy amunicji.

Sensei 310 wyposażono w wewnętrzną pamięć, która umożliwia zapisanie wszystkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Do wszystkich operacji służy dostarczane przez producenta, darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine. Znajdziemy w nim nie tylko opcje dla graczy, ale również dla każdego użytkownika - jak skróty systemowe, obsługa multimediów, a nawet uruchamianie konkretnej aplikacji wybranym przyciskiem. Nie ma również problemów ze stworzeniem kilku osobnych profili, co pozwoli na wydajne z niej korzystanie do różnych prac i działań. Ta myszka dla graczy doskonale sprawdza się na każdym podłożu poza szkłem. Jest bardzo lekka - waży zaledwie 92 gramy.

Podsumowując: SteelSeries Sensei 310 to doskonały zakup nie tylko dla gracza, ale również i zwykłego użytkownika komputera. Świetne parametry i duże opcji personalizacji sprawiają, że każdy będzie wręcz zachwycony jej eksploatacją.