Subiekt 123

Foto: InsERT

Subiekt 123 to działający w systemie chmurowym program do generowania dokumentów sprzedażowych.

Subiekt 123 to wygodny w obsłudze program, który umożliwia wystawianie faktur oraz paragonów. Dzięki działaniu w chmurze można korzystać z niego na dowolnym urządzeniu. Oprogramowanie posiada wszystkie funkcje niezbędne do wygodnego przeprowadzania operacji: stałą bazę klientów, listę produktów i usług itp. Umożliwia to wygenerowanie dokumentu za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Jest on pobierany w formie pliku PDF. Ciekawą opcją są także faktury cykliczne, które Subiekt 123 może automatycznie wysyłać do klientów. Firmy prowadzące handel zagraniczny z pewnością docenią możliwość drukowania faktur dwujęzycznych: polsko-angielskich oraz polsko-niemieckich.

Subiekt 123 wyposażony jest w wygodny mechanizm analiz – dzięki czemu można prosto i szybko wygenerować np. zestawienia sprzedaży w danym okresie na podstawie wybranych kryteriów. Usługa potrafi także wygenerować pliki JPK_VAT oraz JPK_FA. Warto również wspomnieć o w pełni konfigurowalnym interfejsie – pozwala to na dopasowanie go do potrzeb użytkownika. Usługę Subiekt 123 można przetestować za darmo – i jeśli szukasz elastycznego programu do wystawiania dokumentów oraz analiz, warto to zrobić. W tym celu przejdź na tę stronę.

Wersja podstawowa Subiekt 123 to wydatek 9,90 zł za miesiąc, 26,90 zł za 3 miesiące lub 99,90 za 12 miesięcy użytkowania. Można dobrać do niej moduły dodatkowe: fiskalizacja (umożliwia drukowanie paragonów na drukarce fiskalnej) oraz użytkownik+ (pozwala na korzystanie z usługi trzem dodatkowym osobom). Dodatkowa dopłata za miesiąc, kwartał i rok wynosi odpowiednio 4,90 zł, 12,90 zł oraz 49,90 zł za fiskalizację i 8,90 zł, 23,90 zł oraz 89,90 zł za użytkownik+.