Surfshark Antivirus

Fot.: Surfshark

Surfshark Antivirus to rozwiązanie antywirusowe posiadające wszystkie funkcje, które posiadają długoletni gracze na rynku antywirusów: skanowanie w czasie rzeczywistym, ochrona w chmurze i wiele więcej. Produkt otrzymał certyfikat Virus Bulletin i jest częścią inicjatywy Microsoft Virus.

Surfshark Antivirus wykracza poza ochronę prywatności w Internecie i zabezpiecza fizyczne urządzenia. Chroni je przed złośliwym oprogramowaniem, wirusami i aplikacjami naruszającymi prywatność, które mogą działać bez pozwolenia. Rozwiązanie posiada pełne i szybkie opcje skanowania antywirusowego, a także możliwość wykluczenia ze skanowania wybranych plików lub folderów. Zapewnia również ochronę w czasie rzeczywistym podczas otwierania plików lub używania i instalowania aplikacji.

Użytkownicy będą mogli korzystać z funkcji Antywirusa na maksymalnie 5 urządzeniach. Kupując Surfshark Antivirus, w pakiecie otrzymujesz również produkty VPN, Search i Alert. Jest o bardzo lekkie rozwiązanie, które nie zbiera żadnych danych osobowych ani danych diagnostycznych bez zgody użytkownika. Jedna aplikacja zawiera wszystkie funkcje. Ceny znajdziesz na tej stronie.

Zobacz również:

  • Czy iPhone potrzebuje antywirusa? Sprawdź, jak zabezpieczyć swój telefon

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: