Surfshark VPN

Surfshark VPN to rozwiązanie powstałe z myślą o zapewnieniu prywatności i anonimowości każdego użytkownika. W odróżnieniu od innych sieci VPN, jest bardziej rozszerzeniem niż samodzielnym programem.

W skrócie:

Prosty w obsłudze VPN.

Zalety:

  • Prosty w obsłudze interfejs
  • Wsparcie dla ruterów
  • Możliwość wielu jednoczesnych połączeń

Wady:

  • Brak

Surfshark kosztuje mniej niż większość jego konkurentów, mimo to pozwala nieograniczonej liczbie urządzeń na jednoczesne połączenie z usługą. Surfshark stale ulepsza swoją ofertę o nowe serwery, lokalizacje i funkcje. Obecnie oferuje ponad 3200 serwerów oraz 110 lokalizacji w 65 krajach. Działa z Netflixem i innymi usługami przesyłania strumieniowego, posiada wyłącznik awaryjny, nieograniczone jednoczesne połączenia i uwierzytelnianie dwuskładnikowe.

Surfshark VPN nie wymaga zasobów sprzętowych ani udostępniania miejsca na dysku. Wszystko, co potrzebne, to przeglądarka internetowa oraz wybór planu abonamentowego i założenie konta na oficjalnej stronie sieci. Interfejs jest prosty w obsłudze - jest tylko ikonka połączenia, po jej kliknięciu można wybrać połączenie automatyczne z wybranym serwerem lub zdecydować się na jego ręczny wybór.

Zobacz również:

  • Najlepsze VPN 2023. Co to jest VPN i dlaczego warto go mieć?
  • Najlepsze sieci VPN do streamingu. Jaki wybrać VPN do streamingu?
  • Jak używać VPN? Jak korzystać z VPN?
Surfshark VPN

Surfshark VPN - wybór urządzenia/przeglądarki

Inne wprowadzone ostatnio funkcje obejmują fałszowanie GPS dla użytkowników Androida, co jest kolejnym środkiem uniemożliwiającym śledzenie Twojej prawdziwej lokalizacji.

Surfshark jest jedną z usług VPN, które połączyły się, aby stworzyć VPN Trust Initiative w celu zapewnienia większej przejrzystości usług, a także wprowadzenia standardów bezpieczeństwa i prywatności.

Usługa oferuje również aplikacje na wiele popularnych urządzeń (w tym Amazon Fire TV), nie nakłada żadnych ograniczeń na liczbę urządzeń, które mogą łączyć się z usługą w tym samym czasie i zapewnia kilka dodatkowych funkcji, których nie ma w konkurencyjnych usługach.

Surfshark VPN jest bardzo konkurencyjny cenowo. Dostępne plany to:

  • miesiąc - koszt 48,22 zł
  • sześć miesięcy - 145,01 zł
  • dwanaście miesięcy - 222, 54 zł

Ostatni plan zapewnia największą oszczędność i podlega całkowitemu zwrotowi w ciągu 30 dni. Jeśli zdecydujesz się na Surfshark, możesz wybrać plan dla siebie na tej stronie.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: