Sweex MM008

Zalety:

  • Niska cena

Wady:

  • Słaba jakość wyświetlanych zdjęć
  • Mała pojemność wbudowanej pamięci
  • Nie do końca spolszczony interfejs

Prosta ramka wyposażona w 7 calową matrycę i niewielką 2 MB pamięć, na której możemy zapisać tylko 20 zdjęć. Z uwagi na niską rozdzielczość matrycy (480x234 piksele) jakość wyświetlanych zdjęć pozostawia sporo do życzenia. To produkt dla mniej wymagających użytkowników.

Sweex MM008 to prosta ramka cyfrowa wyposażona w niewielką 7 calową matrycę oferującą natywną rozdzielczość 480x234 pikseli. Niska rozdzielczość ekranu przekłada się na niską jakość generowanego obrazu. Charakteryzuje się on niską szczegółowością, przez co wyświetlane zdjęcia tracą sporo na atrakcyjności. Jakość generowanego obrazu oceniliśmy na 4,6/10 pkt.

Ramka wyposażona jest w czytnik kart pamięci obsługujący tylko karty SD/MMC. Wbudowane gniazdo USB pozwala na podłączenie dodatkowych nośników USB ze zdjęciami. Urządzenie może pracować zarówno w pionie jak i w poziomie, zaprojektowano w niej również otwory do wieszania na ścianie. Zdjęcia wyświetla w postaci slajdów, może wyświetlać też kalendarz, zegarek. Niestety nie posiada w pełni spolszczonego interfejsu, brakuje w nim również opcji typu ‘timer’ (możliwość ustawiania czasu, w którym ramka jest uruchomiona).

Jeżeli dodamy do tego niezbyt intuicyjny interfejs oraz słabe wyposażenie okaże się, że wady te nie rekompensuje nawet niska cena urządzenia. Dlatego warto uzbierać pieniądze na produkt, który spełni nasze oczekiwania.


Zobacz również
Laptop dla czołgisty
GE63VR 7RE RAIDER - stworzony do gier