TCL 50C735

TCL 50C735

TCL 50C735 to 50 calowy telewizor QLED o rozdzielczości 4K (3840 x 2160), charakteryzujący się częstotliwością odświeżania na poziomie 60 Hz.

Za jak najlepsze wrażenia wizualne odpowiada nie tylko technologia QLED sprawiająca, że barwy są wiernie odwzorowane, ale także obsługa wielu wariantów HDR, w tym HDR 10+, HLG czy Dolby Vision. Jest to także świetny wybór dla graczy. Dzięki obsłudze standardu HDMI 2.1 telewizor zapewnia maksymalną zgodność z konsolami nowej generacji. Pozwala to także na obsługę funkcji ALLM co sprawia, że po uruchomieniu konsoli telewizor automatycznie przełącza się w tryb gry. Umożliwia to uzyskanie bardzo niskiego opóźnienia.

Za dźwięk w telewizorze TCL 50C735 odpowiada system audio ONKYO. Został on zaprojektowany specjalnie z myślą o czystości i precyzji dźwięku. Za doskonałe wrażenia dźwiękowe odpowiada także technologia dźwięku przestrzennego - Dolby Atmos.

Zobacz również:

  • Biedronka znów zaskakuje. W ofercie pojawiły się telewizory znanego producenta
  • Telewizor TCL C64, czyli świetna jakość obrazu w przystępnej cenie

Urządzenie działa w oparciu o system Google TV, który jest prawdziwie rewolucyjny w porównaniu do innych tego typu rozwiązań. Następca Android TV pozwala jeszcze lepiej zanurzyć się w świat ulubionych filmów i seriali dzięki systemowi rekomendacji, który dopasowuje treści do naszych zainteresowanie niezależnie od platformy, z jakiej aktualnie korzystamy. Można powiedzieć, że Google TV daje nam praktycznie nieograniczony dostęp do zasobów internetu.

Telewizor TCL 50C735 można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, np. w sklepie Media Expert.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: