TCL 55C735

TCL 55C735

TCL 55C735 to 55 calowy telewizor 4K (3840x2160) charakteryzujący się odświeżaniem ekranu na poziomie 144 Hz.

Za jak najlepsze wrażenia wizualne odpowiada obsługa technologii HDR. Omawiany model współpracuje m.in. z takimi wariantami jak HDR 10, HDR 10+, HLG czy Dolby Vision. Jest to też świetny wybór dla graczy. Sprawia to nie tylko wysoka częstotliwość odświeżania, ale także obsługa standardu HDMI 2.1. Zapewnia to zgodność z najnowszymi generacjami konsol i umożliwia korzystanie z funkcji ALLM. Jest to automatyczny tryb niskiego opóźnienia. Po uruchomieniu konsoli automatycznie uruchamia się tryb gry.

Za dźwięk w telewizorze TCL 55C735 odpowiada system audio ONKYO. Został on specjalnie zaprojektowany z myślą o czystości i precyzji dźwięku. Co więcej, obsługa standardu Dolby Atmos zapewnia prawdziwe, doskonałe wrażenia z obcowania z dźwiękiem przestrzennym.

Zobacz również:

  • Telewizor TCL C64, czyli świetna jakość obrazu w przystępnej cenie
  • Biedronka znów zaskakuje. W ofercie pojawiły się telewizory znanego producenta

Telewizor działa w oparciu o system Google TV, który jest prawdziwą rewolucją na rynku. Otrzymujemy tu dostęp nie tylko do ogromnej ilości treści, ale także systemu rekomendacji, który działa w oparciu o nasze zainteresowania. Co ciekawe, proponowane filmy i seriale nie ograniczają się tylko do konkretnej platformy, ale także innych serwisów, do jakich mamy dostęp.

Telewizor TCL 55C735 możemy aktualnie kupić w bardzo atrakcyjnej cenie, m.in. w sklepie Media Expert.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: