TOSHIBA 32L3733DG FHD SmartTV

Zalety:

  • Jakość obrazu Full HD
  • Wbudowane Wi-fi
  • Toshiba Smart Portal
  • Netflix
  • Funkcje SmartTV
  • Możliwość nagrywania na USB

Wady:

  • Obudowa podatna na zarysowania

TOSHIBA 32L3733DG FHD SmartTV to model pokazujący obraz w jakości Full HD i mogący poszczycić się wieloma zaawansowanymi funkcjami.

TOSHIBA 32L3733DG FHD SmartTV to tani telewizor LED, cechujący się jednak wieloma funkcjami, jakie spotkać można w droższych modelach. Co najważniejsze - pokazuje obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, czyli Full HD. Technologia jego ulepszania to LED Direct - diody LED są ułożone matrycowo za całą płaszczyzną panelu, dzięki czemu uzyskuje się bardziej równomierne podświetlenie panelu niż w Edge LED. Obraz może byc ustawiony w kilku trybach: dynamicznym, gry, kinowym, naturalnym, sportowym lub z ustawieniami zdefiniowanymi przez samego użytkownika.

Dobry telewizor z Wi-fi

Telewizor Toshiba to model z wbudowanym modułem Wi-fi, co daje dostęp do Toshiba Smart Portal - umożliwia dostęp do aplikacji, filmów, muzyki, a także takich serwisów, jak Netlifx czy YouTube. Nie brakuje również przeglądarki internetowej. Dzięki funkcji Miracast można przenieść zgrabnie treści z urządzeń przenośnych na duży ekran. W ten model wbudowano także transmiter Bluetooth. A jeśli nie podłączasz się bezprzewodowo, dostęp do treści na pamięciach zewnętrznych osiągniesz dzięki trzem złączom HDMI oraz dwóm portom USB - możliwe jest nagrywanie na nośniki zewnętrzne. Daje to szerokie spektrum możliwości dla każdego. Należy tez nadmienić, że telewizor można również wieszać dzięki systemowi VESA 200 x 100 mm.

Telewizor Toshiba - czy warto nabyć?

Czy TOSHIBA 32L3733DG FHD SmartTV ma jakieś wady? Jedyna to podatność obudowy na zarysowania - tworzywo sztuczne jest średniej jakości. Poza tym ciężko by było do czego się przyczepić - jest to po prostu solidny model, który warto polecić osobom mającym budżet ok. 1000 złotych.