TP-LINK TL-PB10400 mAh

Zalety:

  • możliwość ładowania dwóch urządzeń w tym samym czasie
  • mechanizmy ochronne

Wady:

  • brak dołączonego zasilacza

TP-LINK 10400 mAh to powerbank o charakterystycznym kształcie. Jakie funkcje ma do zaoferowania?

TP-LINK TL-PB 10400 mAh to powerbank wyposażony w wiele systemów zabezpieczeń w celu uchronienia ładowanych urządzeń przed uszkodzeniem. Chronią one przed zwarciem, zbyt dużym napięciem, zbyt dużym natężeniem, przegrzaniem oraz nadmiernym naładowaniem lub rozładowaniem ich baterii. Urządzenie ma dwa porty USB (5V/2A oraz 5V/1A), co pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń. Zastosowane w TL-PB10400, wysokiej jakości podzespoły, redukują straty energii występujące podczas ładowania, dzięki czemu wydajność energetyczna urządzenia wynosi do 90%. Znajdujące na przedzie obudowy diody informują o stanie naładowania powerbanku.

TP-LINK TL-PB 10400 mAh może posłużyć także jako latarka - a dzięki kształtowi nie ma problemu, aby trzymać urządzenie w dłoni jak prawdziwą. Jednak biorąc pod uwagę, że moc diody to 300 mW, oświetlenie tego typu nie nadaje się raczej na piesze wędrówki, a może posłużyć od biedy w przypadku braku prądu w domu (do znalezienia mocniejszej latarki lub świec). Znacznie gorszy minus to fakt, że w pudełku z powerbankiem nie znajdziemy ładowarki, a jak nie ironię, w instrukcji znalazło się zdanie „zalecane jest ładowanie urządzenia z użyciem dołączonego zasilacza”.

Pomijając to, TP-LINK TL-PB 10400 mAh jest lekki, wygodny, estetycznie wykonany i doskonale spełnia swoje zadanie. Jeśli szukasz powerbanku bez zaawansowanych funkcji, a po prostu solidnego źródła energii - warto o nim pomyśleć.