TP-Link Archer AX11000

TP-Link Archer AX11000

TP-Link Archer AX11000 to wysokiej klasy router przeznaczony dla graczy oraz konsumentów, którzy nie zamierzają iść na jakiekolwiek kompromisy. O jakość zasięgu dba 8 sporych anten, a odpowiednią wydajność zapewnia czterordzeniowy procesor z trzema procesorami pomocniczymi.

TP-Link Archer AX11000 to flagowy router, który posiada na pokładzie najnowsze technologie oraz najwydajniejsze podzespoły dostępne na rynku. Znajdziecie go w najlepszej cenie w ofercie sklepu OleOle! za 1 799 zł - KLIKNIJ I KUP

W sporych rozmiarów obudowie umieszczony czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1,8 GHz oraz trzy koprocesory wspomagające jego pracę. Dzięki wydajnym podzespołom maksymalna przepustowość sieci bezprzewodowej wynosi aż 11000 Mb/s.

Zobacz również:

  • Recenzja: TP-Link RE700X

O ultraszybkie i stabilne połączenie z siecią dba 8 anten, które spokojnie pokrywają swoim zasięgiem sporych rozmiarów dom jednorodzinny.

TP-Link Archer AX11000 posiada port WAN w standardzie 2.5 G oraz osiem złączy LAN w standardzie Gigabit Ethernet. Nie zabrakło również portu USB 3.1 Gen 1 oraz USB Typu C.

Archer AX11000 jest w stanie stworzyć trzy sieci Wi-Fi jednocześnie. W oprogramowaniu znajdziemy specjalne funkcje, które wykrywają rozgrywkę i optymalizują ruch sieciowy, aby zapewnić jak najmniejsze opóźnienia.

Do konfiguracji routera wystarczy aplikacja Tether. Całość trwa zaledwie kilka minut dzięki modułowi Bluetooth, który przyśpiesza cały proces.