TP-Link Deco X20

TP-Link Deco X20 to flagowy system Mesh Wi-Fi składający się z trzech stacji bazowych kompatybilnych z najnowszym standardem Wi-Fi 6.

Systemy Mesh Wi-Fi budowane są w taki sposób, aby zapewnić jak najlepsze pokrycie zasięgiem sieci bezprzewodowej. TP-Link Deco X20 to flagowy model w ofercie producenta, który oferuje rewelacyjne pokrycie zasięgu dzięki obecności trzech stacji bazowych z silnymi antenami. Całość jest również kompatybilna z najnowszym standardem Wi-Fi 6.

TP-Link Deco X20

TP-Link Deco X20

Każda stacja bazowa posiada cztery silne anteny, które pozwalają na przysłanie danych z przepustowością dom 1201 Mb/s w sieci 5 GHz oraz 574 Mb/s w sieci 2,4 GHz. Dodatkowo technologie OFDMA oraz MU-MIMO przekładają się na zwiększoną wydajność i zmniejszają opóźnienia pomiędzy urządzeniami w sieci.

Zobacz również:

System Mesh TP-Link Deco X20 oferuje narzędzia HomeCare oraz szyfrowanie WPA3. W oprogramowaniu znajdziemy również preinstalowanego antywirusa oraz rozbudowane opcje kontroli rodzicielskiej.

TP-Link Deco X20 z trzema stacjami bazowymi pozwala na pokrycie zasięgiem domu lub biura o powierzchni do 540 metrów kwadratowych. Oznacza to, że nie będziemy już mieli problemów z zasięgiem w domu oraz jego najbliższej okolicy.

Do TP-Link Deco X20 podłączymy łącznie do 150 urządzeń, a przełączanie się pomiędzy stacjami bazowymi jest niezauważalne.

Każda ze stacji bazowych oferuje dwa porty RJ-45 - WAN oraz LAN. Konfiguracja i zarządzenie odbywa się z wykorzystaniem aplikacji Deco na urządzenia mobilne.