Taxon

Fot.: Taxon

Taxon to aplikacja do wystawiania faktur w zgodzie z KSeF. Ma szereg cech, które wyróżniają ją na tle konkurencji.

Taxon kładzie nacisk przede wszystkim na wersję mobilną swojej aplikacji. Została ona stworzona z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach, szukających możliwości wystawienia faktury na telefonie w prosty i szybki sposób. W tym celu zaprojektowano interfejs tak, aby cechował się maksymalną przejrzystością, a najważniejsze funkcje zawsze były pod ręką. Aplikacja dostępna jest w Google Play i AppStore. Można także logować się do niej z każdej przeglądarki desktopowej. Wszystkie dane przechowywane są przez Taxon w bezpiecznej chmurze, do której masz dostęp o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Program do e-faktur Taxon oferuje wszystko, czego można potrzebować do prowadzenia działalności, czyli łatwe wystawianie różnego rodzaju rachunków i e-faktur (z VAT lub bez) zarówno w złotówkach, jak i walutach obcych, a także pobieranie ich w formie dokumentów PDF. Oprócz tego mamy tu tworzenie archiwum faktur z możliwością ich wygodnego filtrowania oraz wyszukiwania, automatyczne naliczanie podatku i wysokości składki ZUS, raportowanie kosztów w formie zdjęć z telefonu i wpisania danych manualnie i wiele innych funkcji.

Zobacz również:

  • Najlepsze platformy zgodne z KSeF - przegląd 2023
Taxon

Fot.: Taxon

Dodatkowo na każdej wystawianej fakturze możliwe jest umieszczenie własnego logo. Aplikacja w podstawowej wersji jest darmowa w okresie próbnym. Po przejściu na pakiet Premium płacimy tylko 8 PLN miesięcznie. To praktycznie tyle co nic, biorąc pod uwagę dostępne możliwości. Polecamy!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: