Telewizor TCL 65C835

fot. TCL

Technologia Mini LED to autorskie dzieło firmy TCL, a model 65C835 jest jednym z flagowych produktów firmy.

Zastosowana w telewizorze matryca VA posiada 288 stref podświetlania i może pochwalić się odświeżaniem do 144 Hz. W praktyce oznacza to głęboką, jednorodną czerń, świetlistą biel i wysoki kontrast, a także rewelacyjną reprodukcję barw i dużą widoczność detali w scenach nocnych. Warto podkreślić, że telewizor obsługuje formaty HDR10, HDR10+, HDR HLG, HDR DOLBY VISION oraz DOLBY VISION IQ.

Technologia Mini LED to nie wszystko, co TCL ma do zaoferowania. Seria C835 została bowiem wyposażona w całe naręcze ulepszeń. Za ostry, realistyczny obraz odpowiada również technologia QLED, 4K HDR Premium 1000 oraz 144Hz Motion Clarity Pro.

Zobacz również:

TCL oczywiście nie zapomniało też o graczach. Dzięki dwóm złączom HDMI 2.1 o przepustowości 48GB/s do telewizora podłączycie nie jedną, a nawet dwie konsole – lub konsolę i komputer, jeśli taką macie fantazję. Pakiet funkcji dla graczy obejmuje Game Master Pro, ALLM, 144Hz VRR, Freesync Premium oraz specjalny Panelowi gracza TCL.

Telewizor 65C835 od TCL został wyposażony w dwa głośniki ONKYO (moc 15W) oraz wbudowany podwójny subwoofer (moc 30W). Dźwięku możecie oczywiście doświadczać w jakości Dolby Atmos. Słowo "doświadczać" zostało użyte z pełną premedytacją – potężny dźwięk telewizora można wręcz poczuć pod skórą i to wcale nie ustawiając wysokiej głośności.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: