TermoBlock PRO

TermoBlock PRO to praktyczna rama okienna, przeznaczona dla osób korzystających z klimatyzatorów przenośnych.

TermoBlock PRO to specjalna rama okienna, zaprojektowana w celu poprawienia skuteczności chłodzenia klimatyzatora przenośnego oraz zwiększenia estetyki wyprowadzenia rury wyrzutowej. Jest bardzo łatwa w montażu - w przypadku okna niezlicowanego istnieje możliwość zamykania go bez konieczności demontażu ramy. Rama okienna została wykonana z ekstrudowanego aluminium malowanego proszkowo, zaś środek wypełnia lity, odporny na promienie UV poliwęglan (grubość 4mm). Dzięki czemu cechuje się wysoką wytrzymałością, przekładającą na długoletnie użytkowanie i odpornością na promieniowanie UV. Rama okienna TermoBlock PRO występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, brązowej oraz antracytowej, co umożliwia dopasowanie najlepszego wariantu do posiadanego okna.

Prezentowana tu rama okienna pozwala dodatkowo na zastosowanie dodatkowego panelu ControlBox, przeznaczonego dla użytkowników klimatyzatorów Warmtec z linii Morso bez funkcji Wi-Fi. Skuteczność samej ramy zwiększa zastosowanie wewnętrznej uszczelki okiennej - to rozwiązanie ma na celu wyeliminowanie przedostawania się do pomieszczenia ciepłego powietrza, hałasu lub wody.

TermoBlock PRO

TermoBlock PRO to praktyczne rozwiązanie dla każdej osoby, która chciałaby trzymać klimatyzator poza pomieszczeniem,a zarazem korzystać z jego możliwości.