Test Asus ZenPad C 7.0

Asus ZenPad C 7.0 jest całkiem przyjemnym sprzętem, który swobodnie możesz nosić w torbie i korzystać z niego do sprawdzania e-maili i social media lub przeszukiwania sieci.

W skrócie:

Dobry do wszystkich podstawowych czynności wymaganych od tabletu takich jak sprawdzanie maila czy surfowanie posieci

Zalety:

  • Dostępne wszystkie aplikacje google

Wady:

  • Średni aparat

Asus ZenPad C 7.0 to jeden z najtańszych „markowych” tabletów, jaki możesz dostać na rynku. Asus ZenPad C 7.0 oferuje kilka ważnych funkcji - ma atrakcyjny i bardzo „mobilny” design, a do tego jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych - czarnym, białym, czerwonym lub metalicznym, ze stylowym chromowanym wykończeniem i teksturowanym tyłem.

Jak na swoją cenę, Asus ZenPad C 7.0 ma sporo pamięci (16GB), którą w dodatku można rozszerzyć przez gniazdo kart microSD ukryte za klapką na tylnej płycie tabletu. Asus posiada 7-calowy wyświetlacz IPS, który pomimo rozdzielczości poniżej HD (1024x600, ekran IPS LED) i ograniczonej jasności (170ppi), zawiera kilka technologii, które pomagają poprawić doświadczenie użytkownika.

Zobacz również:

  • Asus zdradza kilka szczegółów na temat nadchodzącego Zenfone'a 10. Jest szansa, aby go dostać za darmo

Innymi słowy Asus ZenPad C 7.0 to po prostu podręczne urządzenie, które pozwala w wygodny sposób korzystać z tak podstawowych funkcjonalności jak sprawdzenie social mediów, emaila czy przeglądania stron internetowych.

Niestety to właściwie byłoby na tyle, jeśli chodzi o jego wykorzystanie, ale z drugiej strony: czego spodziewać się po tablecie z Androidem za 600 zł? Warto jednak dodać, że w przeciwieństwie do modeli np. od Amazona, w tym wypadku dostaje się dostęp do wszystkich aplikacji z Google Play.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: