Test e-booka Kindle Voyage

Kindle Voyage jest w zasadzie bardzo podobny do Kindle Paperwhite. Również posiada 6-calowy, podświetlany ekran dotykowy o identycznej gęstości pikseli (300 pikseli na cal).

W skrócie:

Kindle Voyage to najlepsze rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy szukają lekkiego, cienkiego czytnika elektronicznego w wersji premium, ale nie zamierzają wydać na zakup więcej niż 200 funtów

Zalety:

  • Podświetlany ekran
  • Czujnik natężenia oświetlenia

Wady:

  • Obramowanie zostają odciski palców
  • Nierówna temperatura oświetlenia

Czym się różni? Otóż, Kindle Voyage jest cieńszy (7,6 mm) i lżejszy. Dodatkowo, wyposażono go w czujnik natężenia oświetlenia, który automatycznie dostosowuje intensywność podświetlenia do poziomu oświetlenia w otoczeniu użytkownika. Czujniki PagePress umieszczone w ramce obudowy umożliwiają przewijanie stron bez konieczności naciskania ekranu dotykowego (chociaż pierwotna opcja przewijania stron za dotknięciem ekranu jest nadal dostępna).

Tańsza wersja Kindle Voyage łączy się tylko z siecią Wi-Fi. Łączność 3G można uzyskać, dopłacając 60 funtów. Obie wersje Kindle Voyage są pozbawione reklam i ofert sponsorowanych. Bez wątpienia, to doskonały czytnik elektroniczny, którego bateria trzyma 6 tygodni. Jednakże, poza wymienionymi wyżej funkcjami, nie różni się istotnie w porównaniu z tańszym modelem Kindle Paperwhite.

Zobacz również:

  • Biedronka oferuje czytnik Kindle, ale u konkurencji kupisz go taniej

Kindle Voyage można kupić bezpośrednio z serwisu Amazon - aby to zrobić kliknij tutaj.

Test e-booka Kindle Voyage


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: