Test fotela gamingowego dla graczy Noblechairs Epic

Noblechairs Epic to najnowszy model dostarczany w dwóch wersjach: ekoskóra i prawdziwa skóra. Droższy model kosztuje około 2500 złotych, tańszy – prawie o połowę mniej. To spora różnica, ale wszyscy wiemy jak jest – za jakość się płaci.

W skrócie:

Noblechairs to znana niemiecka firma produkująca fotele dla graczy od około roku – ale zdążyła już zdobyć renomę wśród graczy. Noblechairs Epic to ich czołowy produkt.

Zalety:

  • Świetny design
  • Solidne wykonanie
  • Świetne dodatki

Wady:

  • Cena

Oprócz świetnego designu (są różne wersje kolorystyczne) i solidnego wykonania (szwy, łączenia), fotele Noblechairs Epic oferują świetne dodatki takie jak zastosowana pianka tapicerska (zimna, 55% gęstości), podłokietniki 4D (podłokietniki są bardziej konfigurowalne niż większość u konkurencji - z regulacją wysokości do boku i do przodu) czy dodatkowe poduszki z regulacją wysokości. Oprócz bazowej regulacji wysokości siedziska, Noblechairs Epic oferuje także regulację odchylenia z solidną dźwignią blokady w miejscu.

Innym powodem wysokiej ceny jest zastosowana metalowa podstawa, do której zamontowane są kółka i cała hydraulika - tańsze fotele gamingowe mają plastikowe podstawy, które są bardziej podatne na uszkodzenia.

Zobacz również:

  • Wspaniały przybysz z Singapuru - testuję krzesło Secretlab TITAN EVO

Jeśli możesz sobie pozwolić na wersję skórzaną – bierz w ciemno. Ale wszystkim innym polecamy także model z ekoskóry.

Wymiary: 69 x 60 x 130-140 cm (szer. X głęb. X wys.)

Materiał: skóra naturalna lub ekoskóra

Regulowana wysokość siedziska: 495 - 595 mm

Wysokość oparcia: 870 mm

Szerokość siedziska: 560 mm

Maksymalne obciążenie: 120 kg

Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: