Test fotela gamingowego dla graczy SpeedLink Regger

Fotel gamingowy SpeedLink Regger jest jednym z niewielu foteli, które nie oferują prawie żadnych opcji kolorystycznych: jest czarno-czerwony albo żółty. Budowa i jakość wykończenia są całkiem dobre, a my jesteśmy fanami kombinacji skóry skórzanej dla boków i tyłu oraz miękkiego materiału zamszowego do siedziska i podparcia pleców.

W skrócie:

Fotel gamingowy SpeedLink Regger to bardzo solidny fotel dla gracza w średnim przedziale cenowym.

Zalety:

  • Eleganckie wykończenie
  • Łatwy montaż

Wady:

  • Mało oferowanych opcji kolorystycznych

Czerwone paski są częścią oparcia siedzenia, a nie osobnymi paskami, na których przemieszcza się usuwana poduszka lędźwiowa (ta ma elastyczne czarne pasy, które łączą się). Logo jest subtelnie wyhaftowane z użyciem czarnej nici, ale logo SpeedLink w kolorze czerwonym z tyłu jest znacznie bardziej widoczne.

Montaż fotela jest łatwy i zajmuje około 30 minut – podparcia na ramiona są już przykręcone.

Wysokość siedziska wynosi od 46 do 53 cm, czyli mniej niż niektóre fotele dla graczy. SpeedLink zaleca krzesło dla osób między 170-190 cm, ale z naszej perspektywy lepsze będzie dla osób odrobinę niższych.

Zobacz również:

  • Wspaniały przybysz z Singapuru - testuję krzesło Secretlab TITAN EVO

Dźwignia po prawej umożliwia odchylenie pleców do tyłu o 90-165 stopni, ale powiedzmy sobie szczerze – w praktyce nie potrzebujesz nawet połowy tego zakresu.

Komfort zależy oczywiście od Twojego rozmiaru ciała i innych czynników, ale okazuje się, że na fotelu można spokojnie siedzieć przez cały dzień. Ramiona mają sześć pozycji do regulacji wysokości, a także obracają się do wewnątrz (przydatne do pisania lub gry na klawiaturze) i na zewnątrz (nie jesteśmy pewni po co).

Wymiary: 65 × 69-131 × 124-132cm (szer. X głęb. X wys.)

Wysokość siedziska: 46-53cm

Zakres spoczynania ramienia: regulacja wysokości 70 mm

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Dwuletnia gwarancja

Test fotela gamingowego dla graczy SpeedLink Regger

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: