Test fotela gamingowego dla graczy Vertagear VG-SL4000

Vertagear VG-SL4000 cechuje się nadzwyczajną wręcz jakością budowy i wykończenia, których ukoronowaniem jest aluminiowa podstawa (zamiast zwykle stosowanej plastikowej).

W skrócie:

Vertagear VG-SL4000 to wyjątkowo dobrze wykonany fotel dla gracza w nieco wyższym niż średni budżecie.

Zalety:

  • Jakość budowy i wykończenia

Wady:

  • Boczne poduszki powinny być lepiej wykonane

Warto zaznaczyć, że Vertagear VG-SL4000 to inny fotel niż SL4000 (!). To drugie to stara wersja fotela, która miała jeszcze wyjmowane poduszki pod głowę i lęździową i dość słabe recenzje użytkowników. Wersja Vertagear VG-SL4000 to wersja poprawiona – bez poduszek i z aluminiową podstawą (zamiast plastikowej).

Vertagear VG-SL4000 cechuje się świetnym materiałem – choć to ekoskóra, to większość z naszych testerów była przekonana, że to skóra naturalna. Panka zastosowana w Vertagear VG-SL4000 jest dość twarda, ale w dłuższym użytkowaniu to może okazać się dobrym i solidnym rozwiązaniem.

Zobacz również:

  • Wspaniały przybysz z Singapuru - testuję krzesło Secretlab TITAN EVO

Nasza jedyna widoczna uwaga negatywna jeśli chodzi o Vertagear VG-SL4000 dotyczy bocznych poduszek. To nie tylko pianka: jest w nich jest twarda ramka, na którą niektórzy z naszych testerów skarżyli się jako niewygodną gdy siedzieli dłuższy czas na fotelu. Inni twierdzili z kolei, że jest to wygodna podpórka stanowiąca dla nich tylko zaletę. Jak widać – wszystko zależy od użytkownika.

Wymiary: 67 x 60 x 121-128 cm (szer. X głęb. X wys.)

Wysokość siedziska: 47-54cm

Maksymalne obciążenie: 150 kg

Dwuletnia gwarancja

Zakres spoczynania ramienia: regulacja wysokości 90 mm, przednia tylna 50 mm

Test fotela gamingowego dla graczy Vertagear VG-SL4000

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: