Test gramofonu Crosley Executive

Firma Crosley znana jest ze swoich projektów przenośnych walizek. Naszym zdaniem, model Executive wygląda świetnie, chociaż logo na zewnątrz stanowiłoby ładne wykończenie. Sama obudowa jest dobrze wykonana, chociaż platforma z talerzem jest dość chwiejna.

W skrócie:

Tani gramofon o bardzo ciekawym designie

Zalety:

  • Mobilność
  • Przystępna cena

Wady:

  • Dość chwiejna platforma z talerzem
  • Kiepskie umiejscowienie głośników

Co zaskakujące, talerz nie obraca się, jeśli cokolwiek innego jest podłączone do gniazda wejściowego, np. telefon. Rozwiązaniem tego problemu byłoby zamontowanie prostego przełącznika, ale to i tak nie koniec świata.

Wbudowane głośniki są do siebie skierowane przodem, co – jak można się spodziewać – powoduje, że ich brzmienie nie jest do końca pożądane. W przypadku korzystania z zewnętrznego źródła dźwięku należy ustawić głośność urządzenia na minimalnym poziomie, by dźwięki nie były emitowane z dwóch źródeł.

Zobacz również:

  • Elektronika w Tchibo? Tak, i to jaka!

Jakość dźwięku podczas korzystania z głośników zewnętrznych nie jest najgorsza, biorąc pod uwagę niską cenę i tanie części zamienne. Wydobywający się z nich szum jednak nieco rozprasza. Dodatkowo, urządzenie posiada funkcję automatycznego wyłączania gramofonu, trzy ustawienia prędkości i gniazdo słuchawkowe umożliwiające indywidualne słuchanie muzyki.

Kluczowymi zaletami gramofonu Crosley Executive są mobilność i przystępność cenowa.

Test gramofonu Crosley Executive

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: