Test klawiatury dla graczy Asus ROG Claymore

Wyposażona została w indywidualnie podświetlane klawisze, zsynchronizowane z ASUS AURA RGB , co daje niezliczone opcje personalizacji. Nie brak oczywiście całkowicie programowalnych klawisze z rejestratorem makr. Co interesujące, część numeryczna może być podłączona zarówno z prawej, jak i lewej strony. Dzięki temu możesz odpiąć ją całkowicie na czas transportu, podpiąć po prawej w trakcie pracy, zamontować po lewej podczas wirtualnej zabawy.

W skrócie:

Asus Calymore to klawiatura z odłączaną częścią numeryczną, zaliczająca się do linii Republic of Gamers.

Zalety:

  • Przełączniki Cherry MX RGB
  • Anti-ghosting

Wady:

  • Cena
  • Brak wejścia USB z tyłu

Zastosowana w klawiaturze Asus Calymore funkcja Aura pozwala cieszyć się wręcz hipnotyzującym świetlnym show, a paleta 16 milionów kolorów do wyboru pozwala Ci ustawić podświetlenie zgodne z nastrojem lub najlepiej dopasowane do zabawy. Jeśli posiadasz inne urządzenia Asus, możesz wykonać synchronizację wszystkich efektów wizualnych. To jednak nie wszystkie zalety - Aura pozwala na zsynchronizowanie efektów świetlnych Twojej płyty głównej, klawiatury, a także innych produktów – możesz nawet użyć tylnego oświetlenia klawiatury, aby mieć podgląd na temperaturę CPU! Mało? Klawisze szybkiego dostępu umożliwiają rozruchu systemu, sterowanie prędkością pracy wentylatora (co wymaga oprogramowania ROG Armoury, jak i Fan Xpert), przetaktowanie i dostęp do BIOS-u (wymagane ROG Armoury i KeyBot II).

Do klawiszy wracając - przełączniki Cherry MX RGB zapewniają dokładne i elastyczne wciskanie przycisków, a oprócz technologii anti-ghosting, wyposażona jest również w technologię N-key rollover (NKRO), zapewniającą, że każde dotknięcie klawisza jest prawidłowo odczytane – bez względu na to ile różnych klawiszy jest wówczas naciśnięte – zarejestrowywane są więc wszystkie wieloklawiszowe komendy.

Zobacz również:

  • PS5 – gdzie kupić tanio konsolę? Kompletna lista sklepów z PlayStation 5 [05.06.2023]
  • Jaka hulajnoga elektryczna dla dzieci? Który model wybrać? Przeglądamy najciekawsze oferty
Test klawiatury dla graczy Asus ROG Claymore

Asus ROG Claymore


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: