Test klawiatury dla graczy Cooler Master CM Storm Quickfire TK

Cooler Master CM Storm Quickfire TK to klawiatura dla graczy, którą cechują niewielkie rozmiary. Jej długość to 37,7 cm, szerokość 13,8 cm, a wysokość 3,3 cm.

W skrócie:

Klawiatura ta doskonale sprawdzi się dla mniej hardkorowych graczy, którzy jednak chcąc mieć optymalną swobodę podczas wirtualnych zabaw.

Zalety:

  • Przełączniki Cherry MX
  • W zestawie dostajemy narzędzia do zdejmowania klawiszy

Wady:

  • Klawisze kursora w klawiaturze numerycznej

Zastosowano tu rozwiązanie, które nie wszystkim się spodoba - dla zaoszczędzenia miejsca klawisze kursora zostały "podczepione" pod klawiaturę numeryczną. Trzeba do tego przyzwyczaić się w praktyce. Kabel ma z jednej strony wtyczkę miniUSB (do wpięcia w klawiaturę), z drugiej - USB (do komputera). Klawiatura posiada białe podświetlenie - dostępne jest w trzech trybach i pięciu poziomach natężenia.

W Cooler Master CM Storm Quickfire TK zastosowano przełączniki Cherry MX w wersji czerwonej. Wraz z klawiaturą otrzymuje się narzędzie do zdejmowania przycisków, co umożliwia łatwą ich wymianę. W modelu tym nie ma żadnych dodatkowych klawiszy multimedialnych, jednak za pomocą klawisza FN można aktywować dodatkowe funkcje F1–F12. Oprócz opcji multimedialnych posłużą wówczas także do regulacji oświetlenia oraz zablokowania klawisza Windows, aby w trakcie gry niespodziewanie nie wyjść do pulpitu.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów
Test klawiatury dla graczy Cooler Master CM Storm Quickfire TK

Cooler Master CM Storm Quickfire TK


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: