Test klawiatury dla graczy Corsair K70 RGB

Klawiatura od Corsair została wykonana ze szczotkowanego aluminium, a jej design nie każdemu się spodoba - wygląda, jakby ktoś usunął całą obudowę, na szczęście pozostawiając wygodną podpórkę pod nadgarstek.

W skrócie:

Corsair K70 RGB Mechanical Keyboard to klawiatura zaprojektowana specjalnie dla graczy MMO i RTS

Zalety:

  • Przełączniki Cherry MX
  • Podświetlenie wielobarwne

Wady:

  • brak dedykowanych grom klawiszy makro

Oświetlenie tego modelu może mieć 16,8 miliona barw, a użytkownik może samodzielnie ustawić kolor wybranego klawisza, barwę sygnalizującą wydarzenie w świecie gry czy też nastawić timer, wskazujący czas, po upłynięciu którego kolorystyka ulegnie zmianie. Co należy policzyć klawiaturze Corsair K70 na minus, to brak dedykowanych grom klawiszy makro.

Przyciski to bardzo responsywne Cherry MX. Dodatkiem są mniejsze klawisze multimedialne oraz rolka służąca regulacji głośności. Co nietypowe, po przewód zakończony dwoma wtyczkami USB. Po co aż dwa? Odpowiedź jest prosta - zapotrzebowanie na prąd. W przypadku posiadania płyty głównej z USB 3.0 wystarczy podłączyć do niej przewód z oznaczeniem klawiatury. Jeśli nie posiada się w płycie głównej USB 3.0, należy użyć obu wtyczek w portach USB 2.0.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Test klawiatury dla graczy Corsair K70 RGB

Corsair K70 RGB Mechanical Keyboard


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: