Test klawiatury dla graczy HyperX Alloy

Wyposażono ją w przyciski Cherry MX, wykorzystujące technologię Cherry Gold Crosspoint - złote styki samoczyszczące gwarantują odporność na kurz i brud, a klawisze są wyposażone w sprężyny ze stopów metali odpornych na nacisk. Trzeba jednak przyznać, że pracują dość głośno. Za to są one solidne i można w ferworze akcji uderzać w nie nawet mocno, bez ryzyka ich popękania czy obluzowania.Ponadto solidna rama stalowa gwarantuje wytrzymałość i stabilność całości.

W skrócie:

Mechaniczna klawiatura dla graczy HyperX Alloy ma minimalistyczną, zwartą konstrukcję, która doskonale sprawdza się w grach FPS.

Zalety:

  • Przyciski Cherry MX
  • Złote styki samoczyszczące
  • Solidnie wykonana

Wady:

  • Głośna praca

Podświetlane na czerwono klawisze HyperX Alloy pozwalają uzyskać dynamiczne efekty świetlne, wykorzystujące sześć zaprogramowanych trybów LED. Ponadto są wyposażone w dodatkowe, efektowne czerwone nakładki o specjalnej strukturze powierzchni, które zapewniają maksymalną kontrolę i ulepszone wrażenia dotykowe. Klawiatura podłączana jest odpinanym kablem mini-USB, którego drugi koniec posiada dwie wtyczki USB (W przypadku posiadania płyty głównej wyposażonej tylko w USB 2.0 należy podpiąć obie wtyczki przy płytach głównych z USB 3.0 wystarczy jedna). Sama w sobie wyposażona jest w port USB, umożliwiający np. ładowanie telefonu podczas grania. W funkcjach znalazł się anty-ghosting, N-key rollover, a także możliwość wyłączenia klawisza Windows na czas zabawy.

Test klawiatury dla graczy HyperX Alloy

HyperX Alloy

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: