Test klawiatury dla graczy SteelSeries Apex M500

Ma dość minimalistyczny design i nie ma w niej żadnych udogodnień pod nadgarstki, jednak nadrabia skutecznie innymi cechami. Wykonana została z solidnych tworzyw sztucznych i wzmocniona od dołu metalową płytą.

W skrócie:

SteelSeries Apex M500 to klawiatura dla graczy, dedykowana przede wszystkim rozgrywkom e-sportowym

Zalety:

  • Przełączniki Cherry MX Red
  • Dobra widoczność przycisków dzięki podświetleniu

Wady:

  • Brak dedykowanych klawiszy dla graczy

Niebieskie diody LED pod każdym przyciskiem zapewniają dobrą widoczność - możliwy jest wybór między trzema różnymi trybami "oddychania" (klawiatura pulsuje) z czterema ustawieniami poziomów jasności. Zastosowano tu przełączniki Cherry MX Red, które cechuje niska siła aktywacji i wysoka responsywność. Wielką zaletą jest możliwość używania zestawów makr i opcji personalizacji. Makra mogą być oparte na słowach, kombinacji klawiszy oraz nagrywane w locie - służy do tego specjalne oprogramowanie producenta. Niestety, brak dedykowanych przycisków dla graczy.

SteelSeries Apex M500 umożliwia także stworzenie nieograniczonej liczby profili, które automatycznie włączą się tuż po uruchomieniu gry. Co więcej, można zaprogramować dowolny klawisz do przełączania w każdej chwili między profilami klawiatury, słuchawkami i myszami.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów
  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Test klawiatury dla graczy SteelSeries Apex M500

SteelSeries Apex M500


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: