Test ładowarki do telefonu Tronsmart Titan

Tronsmart Titan to ładowarka wyposażona w pięć portów z funkcją szybkiego ładowania. Waży 292 gramy, a jej wymiary to 160 x 81 x 28 mm - niemal dwa razy większe niż standardowych ładowarek biurkowych.

W skrócie:

Bardzo dobra ładowarka dla osób które faktycznie potrzebują w jednym czasie ładować 5 urządzeń jeśli potrzeba Ci jednak ładować jedno czy dwa urządzenia na rynku są tańsze modele które będą tańszymi rozwiązaniami

Zalety:

  • Rozpoznawanie urządzeń
  • Estetyczny design

Wady:

  • Dość duży

Jednak Titan został zaprojektowany do tego, aby leżeć większość czasu w jednym miejscu, a w takiej sytuacji w niczym to nie przeszkadza. Funkcjonalny design jest bardzo estetyczny - ciemna obudowa z lśniącą ramką i logiem producenta na wierzchu, porty mają barwę zieloną (w niektórych wersjach błękitną), a z tyłu znajduje się kabel zasilania. Każdy z portów ładowarki Tronsmart Titan obsługuje Qualcomm Quick Charge - wspomnianą technologię szybszego (w porównaniu do standardowych ładowarek) naładowania akumulatora. Mało tego - zaimplementowane rozpoznawanie urządzeń VoltIQ wykrywa podpięte urządzenie i ładuje je zgodnie z jego wymogami technicznymi.Technologia Quick Charge 2.0 wynaleziona została przez Qualcomm i doskonale spisuje się w przypadku urządzeń, mających procesory tego właśnie producenta. Dzięki niej czas ładowania jest krótszy nawet o 75%! Posiadacze "flagowców" z pewnością znają już to rozwiązanie, które powoli zaczyna rozprzestrzeniać się również na mniej topowe modele. Moc wyjściowa ładowarki to 90 W, dzięki czemu może dostarczyć w tym samym czasie po 18 W do każdego z pięciu portów. Szybkość ładowania będzie więc taka sama niezależnie od tego, ile urządzeń korzysta z ładowarki.

Test ładowarki do telefonu Tronsmart Titan

Tronsmart Titan

Zobacz również:

  • Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: